SKU#: SLK4A-25-MU
4 mm mätkabel med säkerhetsbanankontakter, PVC, 25 cm, svart
Mängdrabatt
Omedelbart tillgänglig
Produktbeskrivning
Tekniska data
Mätkabel 4 mm med kedjade säkerhetsbananstickproppar.
Beställningskod: SLK4A-25-MU
Spänningshållfasthet: 1 000 Vac / dc  (Cat II / EN 61010)
600 Vac / dc  (Cat III / EN 61010)
Strömstyrka: 32 A
Kontaktmaterial: förgylld zinkkoppar
Ledare: 2,5 mm²  PVC