SKU#: FLRY0.75-VA
Kytkentäjohto 60Vdc 0,75mm² valkoinen 100m/rll
Mängdrabatt
Omedelbart tillgänglig
Produktbeskrivning
Tekniska data
Flertrådig, mjuk anslutningskabel.
Lämplig för lågspänning, t.ex. fordonsanvändning.
Levereras i 100 m rullar.
Beställningskod:
FLRY0.75-VA
Spänningshållfasthet:
60 Vdc
Ledararea:0,75 mm²
Ledarmaterial:koppar (24x0,21 mm)
Yttre diameter:1,9 mm
Isolationsmaterial:PVC
Drifttemperatur:-40...+105 °C