SKU#: MCB2C-20A
Automatsäkring C 20 A, 2-polig, 400 Vac/125 Vdc
Mängdrabatt
Omedelbart tillgänglig
Beställningskod:
MCB2C-20A
Spänningshållfasthet:
400 Vac  50-60 Hz  /  125 Vdc
Brytström:
20 A
Drifttemperatur:
-25...+55 °C
Montering:
35 mm DIN-skena
Mått (DxBxH):
88x35x69 mm