SKU#: MCB2C-63A
Automatsäkring C 63 A 2-polig 400 V AC/125 V DC
Mängdrabatt
Beställningsvara, leveranstid vanligtvis 7-14 dagar
Beställningskod:
MCB2C-63A
Spänningshållfasthet:
400 Vac  50-60 Hz  /  125 Vdc
Brytström:
63 A
Drifttemperatur:
-25...+55 °C
Montering:
35 mm DIN-skena
Mått (DxBxH):
88x35x69 mm