SKU#: T910Y-50R
Cermet-monikierrostrimmeripot. pystymalli 50ohm
Mängdrabatt
Välj:
Cermet-multivändstrimmare. stående modell 100kohm
Cermet-multivändtrimmerpotentiometrar. stående modell 100 ohm
Cermet-multivändtrimmerpotentiometer. stående modell 10kohm
Cermet-multivarvstrimmerbott. stående modell 10 ohm
Cermet-multivändtrimmerpotentiometrar. stående modell 1 kohm
Cermet-multivarvstrimmerpotentiometer stående modell 1Mohm
Cermet-multivarvstrimmerpotentiometer. stående modell 200 kohm
Cermet-multivändströmbrytare. stående modell 200 ohm
Cermet-multivarvs trimmerpotentiometer. stående modell 20kohm
Cermet-multivändtrimmerpotentiometer. stående modell 20 ohm
Cermet-multivändströmbrytare. stående modell 25kohm
Cermet-multivändströmbrytare. stående modell 2kohm
Cermet-multivändtrimmerpotentiometrar. stående modell 500 kohm
Cermet-multivändtrimmerpotentiometrar. stående modell 500 ohm
Cermet-multivändtrimmerpotentiometer. stående modell 50kohm
Cermet-multivändstrimmare. stående modell 50 ohm
Cermet-multivarvstrimmerpot. stående modell 5kohm
Cermet-multivändtrimmerpotentiometrar. stående modell 100kohm
Cermet-multivändtrimmerpotentiometer. stående modell 100 ohm
Cermet-multivändströmbrytare. stående modell 10kohm
Cermet-multivändtrimmerpotentiometrar. stående modell 200 ohm
Cermet-multivändtrimmerpotentiometrar. stående modell 50kohm
Cermet-multivändtrimmerpotentiometrar. stående modell 5kohm
Cermet-multivarvs potentiometer. stående modell 100kohm
Cermet-multivändstrimmare. stående modell 100 ohm
Cermet-multivändtrimmerpotentiometer. stående modell 1 kohm
Cermet-multivändtrimmerpotentiometrar. stående modell 20kohm
Cermet-multivändtrimmerpotentiometrar. stående modell 2kohm
Cermet-multivändstrimmare. stående modell 500 kohm
Cermet-multivändtrimmerpotentiometrar. stående modell 50 ohm
Vertikal modell.
Beställningskod: T910Y-50R
Antal varv: 28
Effekt: 0,5 W
Spänningshållfasthet:
220 Vdc
Noggrannhet: ±10 %
Temperaturkoefficient: ±100 ppm/°C
Drifttemperatur: -55...+125 °C
Mått (DxBxH): 9,5x4,8x10 mm
Motståndsvärde: 50 ohm