SKU#: UKO-1000S
Kauko-ohjattava kytkin kojerasiaan 1000W (Johdoton LC-sarja) *
Mängdrabatt
Tillfälligt slut i lager
Den här produkten är slutsåld!
Vill du köpa en liknande produkt? Ingen fara, du kan:
  • Köp produkter från märket -
Produktbeskrivning
Tekniska data
LC-seriens fjärrstyrda strömbrytare för apparatdosa till trådlöst styrsystem.
Kompatibel med alla fjärrkontroller i LC-serien.
Passar även för användning med lysrörsarmaturer och halogentransformatorer.
Beställningskod:
UKO-1000S
Kompatibilitet:
AVO-10
KLO-100
LTO-609
MKO-10
SLO-10LC
WST-916
Frekvens:
433,92 MHz
Räckvidd:
max. 30 m (i helt fri miljö)
Driftspänning:
230 Vac 50 Hz
Effektkapacitet:
1 000 W (resistiv belastning)
Drifttemperatur:
-10...+45 °C
Anslutning:
skruvanslutning
Mått (LxHxD):
53x53x26 mm