SKU#: 20-315MAF
Glasrörsäkring 5x20mm 315mA 250Vac snabb (F)
Mängdrabatt
Omedelbart tillgänglig
Produktets beräknade påfyllningsdatum är 18. toukokuuta 2026
Produktbeskrivning
Tekniska data
Snabb glassäkring.
Levereras i förpackningar om 10 st (priser per styck).
Beställningskod:
20-315MAF
Mått (ØxL):
5x20 mm
Spänningshållfasthet:
250 Vac
Brytförmåga:
35 A
Strömvärde:
315 mA snabb (F)