SKU#: 32K-400MAFF1000V
Keramisk säkring 6,3 x 32 mm 400 mA 1000 V extra snabb (7017240.0.4)
Mängdrabatt
Omedelbart tillgänglig
Produktbeskrivning
Tekniska data
Snabb keramisk säkring.
Universalsäkring för multimeter.
Beställningskod:
32K-400MAFF1000V
Mått (ØxL):
6,3x32 mm
Spänningshållfasthet:
1 000 Vac
Strömvärde:
400 mA  snabb (FF)