SKU#: FIX-MAE-12
Kretskortshållare 12mm/M3 vit
Mängdrabatt
Omedelbart tillgänglig
Produktbeskrivning
Tekniska data
Kretskortsfäste. SNAP-IN / skruvmontering.
Beställningskod: FIX-MAE-12
Material: polyamid (nylon 66) UL 94 V-2
Monteringshål:
3 mm (kretskort)
Kretskortets tjocklek:
max 1,6 mm
Fästskruv:
M3 x 0,5
Höjdökning: 12 mm
Arbetstemperatur: -30...+85 °C