SKU#: FIX-MAE-22
Kretskortshållare 22mm/M3 vit
Beställningskod: FIX-MAE-22
Material: polyamid (nylon 66) UL 94 V-2
Monteringshål:
3 mm (kretskort)
Kretskortets tjocklek:
max 1,6 mm
Fästskruv:
M3 x 0,5
Höjd: 22 mm
Arbetstemperatur: -30...+85 °C