SKU#: HFT9.5-KEVI
Krympslang 2:1 9,5 mm gulgrön 15 m/förp. *
Omedelbart tillgänglig
Produktbeskrivning
Tekniska data
Halogenfri krympslang.
Levereras i kartong med utdragsförpackning.
Beställningskod:HFT9.5-KEVI
Material:polyolefin
Krympförhållande:2:1
Krymptemperatur:+90 °C
Användningstemperatur:-55...+125 °C
Godkännanden:UL (E180908)
Inre diameter:9,5 mm (3/8")
Diameter efter krympning:4,5 mm
Väggtjocklek:0,3 mm (0,6 mm efter krympning)