SKU#: BA15DL-24V-SI
LED-lampa Ba15d 24 V AC/DC blå
Mängdrabatt
Omedelbart tillgänglig
Produktbeskrivning
Tekniska data
LED-lampa.
Beställningskod: BA15DL-24V-SI
Sockel: Ba15d
Driftspänning: 24 Vac/dc
Ström: 40 mA
Effekt: 0,5 W
Ljusstyrka: 3 000 - 4 000 mcd
LED-färg: blå (470 nm)
Mått (ØxD): 16,6x32,4 mm