SKU#: LED8B-12V-KE
LED-merkkilamppu 12Vdc keltainen 8mm
Mängdrabatt
Tillfälligt slut i lager
Produktets beräknade påfyllningsdatum är 18. toukokuuta 2026
Produktbeskrivning
Tekniska data
LED-indikatorlampa med mutterfäste.
Beställningskod: LED8B-12V-KE
Driftspänning: 12 Vdc
Material: krommetall
Drifttemperatur: -25...+70 °C
Skyddsklass: IP 40
Monteringshål: 8,2 mm