SKU#: S20L-110VDC-OR
LED-märkeslampa 22mm 110Vdc orange
Mängdrabatt
Omedelbart tillgänglig
Produktbeskrivning
Tekniska data
LED-signalampa.
Beställningskod: S20L-110VDC-OR
Driftspänning: 110-115 Vdc
Strömförbrukning: 16 mA
Skyddsklass: IP 65  (framifrån)
Driftstemperatur: -25...+55 °C
Monteringshål: 22,5 mm