SKU#: LED10W-12V-PU
LED-indikatorlampa med ledningar 12 V AC/DC röd 10 mm (IND10P-12R-W)
Mängdrabatt
Tillfälligt slut i lager
Produktbeskrivning
Tekniska data
LED-signalampa med ledningar.
Beställningskod:LED10W-12V-PU
Driftspänning: 12 Vac / dc
Material i hölje:plast
Drifttemperatur:-10...+50 °C
Monteringshål:10 mm
Anslutning:200 mm ledningar