SKU#: RST-200MA
Miniatyrsäkring 200 mA 250 V AC trög (T)
Mängdrabatt
Omedelbart tillgänglig
Produktbeskrivning
Tekniska data
Långsam minisäkring för kretskort.
Beställningskod
RST-200MA
Spänningshållfasthet:
250 Vac
Brytförmåga:
35 A
Drifttemperatur:
-55...+125 °C
Mått (BxLxH):
8,35x4x7,7 mm
Raster:
5,08 mm
Ledardiameter:
0,6 mm
Ledarlängd:
4,3 mm
Strömvärde:
200 mA långsam (T)