SKU#: LIYCY2X0.14
Moninapakaapeli 2x0,14mm² suojattu
Mängdrabatt
Beställningsvara, leveranstid vanligtvis 7-14 dagar
Produktbeskrivning
Tekniska data
Skärmad flerledarkabel.
Färgkodade ledare (DIN 47100).
Leverans i 5-meterslängder.
Beställningskod: LIYCY2X0.14
Spänningshållfasthet: 250 Vac / dc
Ledararea: 0,14 mm²
Antal ledare: 2
Ledarmaterial: flertrådig koppar
Skärmning: tennpläterad kopparfläta
Yttre diameter: 3,6 mm
Böjningsradie: minst 36 mm
Isolationsmaterial: PVC
Drifttemperatur: -20...+75 °C (fast installation)