SKU#: LIYCY4X0.5
Moninapakaapeli 4x0,5mm² suojattu
Mängdrabatt
Omedelbart tillgänglig
Produktbeskrivning
Tekniska data
Skyddad flerkärnig kabel.
Färgkodade ledare (DIN 47100).
Beställningskod: LIYCY4X0.5
Spänningsbeständighet: 250 Vac / dc
Ledararea: 0,5 mm²
Antal ledare: 4
Ledarmaterial: flertrådig koppar
Skydd: tennpläterad kopparfläta
Yttre diameter: 6,0 mm
Böjningsradie: 60 mm min.
Isolationsmaterial: PVC
Drifttemperatur: -20...+75 °C (fast installation)