SKU#: LIYCY7X0.5
Moninapakaapeli 7x0,5mm² suojattu
Mängdrabatt
Beställningsvara, leveranstid vanligtvis 7-14 dagar
Produktbeskrivning
Tekniska data
Skyddad flertrådig kabel.
Färgkodade ledare (DIN 47100).
Leverans i 5 meters längder.
Beställningskod: LIYCY7X0.5
Spänningshållfasthet: 250 Vac / dc
Ledararea: 0,5 mm²
Antal ledare: 7
Ledarmaterial: flertrådig koppar
Skydd: tennpläterad kopparfläta
Yttre diameter: 7,2 mm
Böjningsradie: 72 mm min.
Isolationsmaterial: PVC
Drifttemperatur: -20...+75 °C  (fast installation)