SKU#: LIYCY8X0.75
Moninapakaapeli 8x0,75mm² suojattu
Mängdrabatt
Beställningsvara, leveranstid vanligtvis 7-14 dagar
Produktbeskrivning
Tekniska data
Skärmad flertrådig kabel.
Färgkodade ledare (DIN 47100)
Leverans i 5 meters längder.
Beställningskod: LIYCY8X0.75
Spänningshållfasthet: 250 Vac / dc
Ledararea: 0,75 mm²
Antal ledare: 8
Ledarmaterial: flertrådig koppar
Skärmning: tennpläterad kopparfläta
Yttre diameter: 8,6 mm
Böjningsradie: minst 86 mm
Isolationsmaterial: PVC
Drifttemperatur: -20...+75 °C (fast installation)