SKU#: LAS1-A22-11TSBL-LED
Nödstoppbrytare 1xNC/1xNO låsbar röd 1,5A 250Vac med kablar
Mängdrabatt
Omedelbart tillgänglig
Produktbeskrivning
Tekniska data
Låsbar nödstoppknapp med ledningar och LED-indikator.
Återställning genom vridning.
Beställningskod:
LAS1-A22-11TSBL-LED
Brytförmåga:
1,5 A 250 Vac
Skyddsklass:
IP 65
Livslängd:
200 000 operationer (mekanisk)
50 000 operationer (elektrisk)
Drifttemperatur:
-25...+55 °C
Indikatorlampa:
röd LED 24 Vac / dc
Diameter:
33 mm
Monteringshål:
22 mm
Paneltjocklek:
max 5 mm
Anslutning:
300 mm ledningar