SKU#: TST160-30
Ringkärnetransformator 160VA 30Vac 5,33A
Mängdrabatt
Omedelbart tillgänglig
Produktbeskrivning
Tekniska data
Ringkärnetransformator.
Beställningskod: TST160-30
Effekt: 160 VA
Primärspänning: 230 Vac  50-60 Hz
Sekundärspänning: 30 Vac
Sekundärström:
5,33 A
Isolationsspänning: 4 kV  (60 s)
Skyddsklass: IP 00  (EN 61558)
Anslutning: 150 mm ledningar
Mått (ØxH): 100x42 mm  (monteringssats +4,5 mm)