SKU#: NFR1-0R47
Säkringsmotstånd 1W 0,47 ohm
Mängdrabatt
Tillfälligt slut i lager, leveranstid vanligtvis 3-8 dagar
Produktinformation
- Leveransstatus Tillfälligt slut i lager, leveranstid vanligtvis 3-8 dagar
- Tillverkare RoyalOhm Co.
- Produktväg Startsida elektroniska-komponentermotstånd-motståndsnätverksäkringsresistorer Säkringsmotstånd 1W 0,47ohm
- Produktkategori Säkringsmotstånd
- SKU NFR1-0R47
- N/A
- Diameter (mm) 3.5
- Svarsfamilj Säkringsmotstånd NFR1 10% (NFR1)
- Ytterligare information
- Motståndstyp Metallfilmsäkring
- Elektroniska egenskaper
- Motstånd 0.47
- Tolerans ±10 %
- Bifogning Genomstickning
- Temperaturkoefficient ±350 ppm/°C