SKU#: JPR6SP-1.5
Schuko-grenuttag med strömbrytare och överspänningsskydd, 6-vägs, 1,4 m
Mängdrabatt
Tillfälligt slut i lager
Produktbeskrivning
Tekniska data
Barnsäkrade uttag.
Beställningskod:
JPR6SP-1.5
Uttag:
6 x Schuko-uttag CEE 7/4 45°
Spänningshållfasthet:
250 Vac
Strömstyrka: 16 A
Effektkapacitet: 3 500 W
Mått (DxBxH): 510x71x45 mm
Anslutningskabel: 1,4 m  (3 x 1,5 mm²)