SKU#: SIHF-10X1
Silikonkabel 10x1,0mm² rödbrun
Mängdrabatt
Beställningsvara, leveranstid vanligtvis 7-14 dagar
Produktbeskrivning
Tekniska data
Rund silikonkabel.
Beställningskod:SIHF-10X1
Spänningshållfasthet:300 / 500 V
Ledarstorlek:10 x 1,0 mm²
Ledarmaterial:flertrådig, tennpläterad koppar
Yttre diameter:11,5 mm
Isolationsmaterial:silikon
Ledarfärger:
1 x gulgrön
9 x svart (numrering)
Drifttemperatur:-60...+180 °C (+220 °C tillfälligt)