SKU#: SIHF-7X1.5
Silikonkabel 7x1,5mm² rödbrun
Mängdrabatt
Beställningsvara, leveranstid vanligtvis 7-14 dagar
Produktbeskrivning
Tekniska data
Rund silikonkabel.
Beställningskod:SIHF-7X1.5
Spänningshållfasthet:300 / 500 V
Ledararea:7 x 1,5 mm²
Ledarmaterial:flertrådig, tennpläterad koppar
Yttre diameter:10,4 mm
Isolationsmaterial:silikon
Ledarfärger:
1 x gulgrön
6 x svart (numrering)
Drifttemperatur:-60...+180 °C (+220 °C tillfälligt)