SKU#: LEDTRS-50W
Hakkuriteholähde LED-valaisimille 12Vdc 50W
Mängdrabatt
Omedelbart tillgänglig
Produktbeskrivning
Tekniska data
Brytarkraftkälla för LED-armaturer.
Utrustad med kortslutnings- och överbelastningsskydd.
Beställningskod: LEDTRS-50W
Inspänning: 180-264 Vac  47-63 Hz
Utspänning: 12 Vdc
Utström:
4,16 A max.
Utgångseffekt:
50 W
Tomgångseffekt:
0,5 W
Skyddsklass:
IP 20
Drifttemperatur:
-20...+45 °C
Ingångsanslutning:
skruvanslutning  (2 x 0,75 mm²)
Utgångsanslutning:
Mått (DxBxH): 159x59x18 mm