SKU#: CLDT120-12TS
Switchad strömförsörjning med cigarettändaranslutning 12 V DC, 10 A, 120 W
Mängdrabatt
Omedelbart tillgänglig
Produktbeskrivning
Tekniska data
Beställningskod: CLDT120-12TS
Anslutningsspänning: 230 Vac 50 Hz
Utspänning: 12 Vdc
Utström: 10 A
Uteffekt: 120 W
Drifttemperatur: ±0...+40 °C