SKU#: HSA25-68R
Effektbeständighet 12,5 W utan kylfläns. Spänningsbeständighet är 550 Vac/dc. Isoleringsspänning är 2500 Vac
Mängdrabatt
Tillfälligt slut i lager, leveranstid vanligtvis 3-8 dagar
Produktinformation
  • Leveransstatus Tillfälligt slut i lager, leveranstid vanligtvis 3-8 dagar
  • Tillverkare Arcol UK Ltd
  • Produktväg Startsida elektroniska-komponentermotstånd Trådmotstånd 25W 68ohm
  • Produktkategori Motstånd
  • SKU HSA25-68R
  • N/A
    • Svarsfamilj Trådmotstånd 25W 5% (HSA25)
  • Ytterligare information
    • Motståndstyp Trådmotstånd
  • Elektroniska egenskaper
    • Spänningshållfasthet 550
    • Motstånd 68
    • Isolationsspänning (Vac) 2500
    • Tolerans ±5 %
    • Bifogning Lödningsöron
    • Temperaturkoefficient ±100 ppm/°C