SKU#: P6KE130CA
Transientskyddsdiod (TAZ) tvåriktad 130 V 600 W DO-204AC
Mängdrabatt
Beställningsvara, leveranstid vanligtvis 7-14 dagar
Produktbeskrivning
Tekniska data
Tvåvägs (bi-directional) transientskyddsdiod (TAZ)
För AC-användning.
Beställningskod:
P6KE130CA
Utsläppseffekt:
600 W  (1,0 ms)
Utsläppsspänning:
130 V
Driftstemperatur: -55...+150 °C
Kapsling: DO-204AC
Mått (ØxL): 3,6x7,6 mm
Ledardiameter: 0,8 mm
Ledarlängd: 25,4 mm