SKU#: BZW50-33B
Transientskyddsdiod (TAZ) 2-vägs 33 V 5000 W *
Mängdrabatt
Omedelbart tillgänglig
Produktbeskrivning
Tekniska data
Tvåvägs (bi-directional) transientskyddsdiod (TAZ) För AC-användning.
Beställningskod:
BZW50-33B
Utsläppseffekt:
5 000 W
Utsläppsspänning:
33 V