SKU#: 1.5KE350CA
Transienttisuojadiodi (TAZ) 2-suunt. 350V 1500W DO-201
Mängdrabatt
Omedelbart tillgänglig
Produktbeskrivning
Tekniska data
Tvåvägs (bi-directional) transientskyddsdiod (TAZ)
För AC-användning.
Beställningskod:
1.5KE350CA
Utsläppseffekt:
1 500 W  (1,0 ms)
Utsläppsspänning:
350 V
Driftstemperatur: -55...+175 °C
Kapsling: DO-201
Mått (ØxL): 5,3x9,5 mm
Ledardiameter: 1,06 mm
Ledarlängd: 25,4 mm