SKU#: TSP-USBC-30W
USB-spänningsomvandlare för cigarettändaruttag 1x USB + 1x USB-C 5V DC 3,0A
Mängdrabatt
Omedelbart tillgänglig
Produktbeskrivning
Tekniska data
Beställningskod: TSP-USBC-30W
Inspänning: 12-24 Vdc 3A
Utspänning: 5 Vdc
Utström USB-A QC:
5 Vdc 3A 15W
9 Vdc 2A 18W
12Vdc 2,25A 27W
Utström USB-C PD:
5 Vdc 3A 15W
9 Vdc 3A 27W
12Vdc 2,25A 27W
Utström USB-A + USB-C: Totalt max. 3A 27W
Ingångsanslutning: cigarettändaruttag
Utgångsanslutning:
1 x USB-A hona
1 x USB-C hona
Mått (ØxD): 24x43,5 mm