SKU#: TRA-USB3.4
USB-nätadapter 5 V DC 3,4 A 17 W 2x USB-A svart
Mängdrabatt
Tillfälligt slut i lager
Den här produkten är slutsåld!
Vill du köpa en liknande produkt? Ingen fara, du kan:
  • Köp produkter från märket Qoltec
Produktbeskrivning
Tekniska data
Beställningskod: TRA-USB3.4
Inspänning: 220-240 Vac  50 Hz
Utspänning:
5 Vdc
Utström:
Max 3,4 A
Uteffekt:
17 W