SKU#: 452-630MA
Pintaliitossulake 630mA hidas
Mängdrabatt
Beställningsvara, leveranstid vanligtvis 7-14 dagar
Produktbeskrivning
Tekniska data
Långsam ytanslutningssäkring.
Leverans i förpackningar om 5 st (priser per styck).
Beställningskod:
452-630MA
Spänningshållfasthet:
125 Vac
Brytförmåga:
50 A 125 Vac / dc
Godkännanden:
UL, CSA
Mått (BxLxH):
6,1x2,6x2,6 mm
Lödtemperatur:
260° max. (10 s)
Strömvärde:
630 mA långsam (T)