SKU#: CRB0603-560K
SMD-motstånd 1 % 0603 560 kΩ
Välj:
ytmotstånd 1% 0603 100ohm
ytmotstånd 1% 0603 10kohm
ytmotstånd 1% 0603 10ohm
ytmotstånd 1% 0603 120kohm
ytmotstånd 1% 0603 120ohm
ytmotstånd 1% 0603 12kohm
ytmotstånd 1% 0603 12ohm
ytmotstånd 1% 0603 150kohm
ytmotstånd 1% 0603 150ohm
ytmotstånd 1% 0603 15kohm
ytmotstånd 1% 0603 15ohm
yttermotstånd 1% 0603 180kohm
ytmotstånd 1% 0603 180ohm
ytmotstånd 1% 0603 18kohm
ytmotstånd 1% 0603 18ohm
ytmotstånd 1% 0603 1kohm
ytmotstånd 1% 0603 1,2 kohm
yttermotstånd 1% 0603 1,5kohm
ytmotstånd 1% 0603 1,8kohm
ytmotstånd 1% 0603 1Mohm
ytmotstånd 1% 0603 1,6ohm
ytmotstånd 1% 0603 220kohm
ytmotstånd 1% 0603 220ohm
ytmotstånd 1% 0603 22kohm
ytmotstånd 1% 0603 22ohm
ytmotstånd 1% 0603 270kohm
ytmotstånd 1% 0603 270ohm
ytmotstånd 1% 0603 27kohm
ytmotstånd 1% 0603 27ohm
ytmotstånd 1% 0603 2,2 kohm
ytmotstånd 1% 0603 2,7kohm
ytmotstånd 1% 0603 330kohm
ytmotstånd 1% 0603 330ohm
ytmotstånd 1% 0603 33kohm
ytmotstånd 1% 0603 33ohm
ytmotstånd 1% 0603 390kohm
ytmotstånd 1% 0603 39kohm
ytmotstånd 1% 0603 39ohm
ytmotstånd 1% 0603 3,3kohm
ytmotstånd 1% 0603 3,9kohm
yttermotstånd 1% 0603 3,6ohm
ytmotstånd 1% 0603 470kohm
ytmotstånd 1% 0603 470ohm
ytmotstånd 1% 0603 47kohm
ytmotstånd 1% 0603 47ohm
ytmotstånd 1% 0603 4,7kohm
ytmotstånd 1% 0603 560 kohm
ytmotstånd 1% 0603 560ohm
ytmotstånd 1% 0603 56kohm
ytmotstånd 1% 0603 56ohm
ytmotstånd 1% 0603 5,6kohm
ytmotstånd 1% 0603 680kohm
ytmotstånd 1% 0603 680ohm
ytmotstånd 1% 0603 68kohm
ytmotstånd 1% 0603 68ohm
ytmotstånd 1% 0603 6,8kohm
ytmotstånd 1% 0603 820kohm
ytmotstånd 1% 0603 820ohm
ytmotstånd 1% 0603 82kohm
ytmotstånd 1% 0603 82ohm
ytmotstånd 1% 0603 8,2kohm
CRB0603
ytmotstånd 1% 0603 0 ohm
ytmotstånd 1% 0603 100kohm
  • Produktväg Startsida elektroniska-komponentermotstånd ytmotstånd 1% 0603 560 kohm
  • Produktkategori Motstånd
  • SKU CRB0603-560K
  • N/A
    • Svarsfamilj Yttermotstånd 0603 1% (CRB0603)
  • Elektroniska egenskaper
    • Motstånd 560000
    • Tolerans ±1 %