SKU#: CRB0805-1K8
SMD-motstånd 1% 0805 1,8 kΩ
Mängdrabatt
Välj:
ytmotstånd 1% 0805 100kohm
ytmotstånd 1% 0805 120ohm
ytmotstånd 1% 0805 12kohm
ytmotstånd 1% 0805 12ohm
ytmotstånd 1% 0805 15kohm
ytmotstånd 1% 0805 15ohm
ytmotstånd 1% 0805 180ohm
ytmotstånd 1% 0805 18ohm
ytmotstånd 1% 0805 1kohm
ytmotstånd 1% 0805 1Mohm
ytmotstånd 1% 0805 200ohm
ytmotstånd 1% 0805 22kohm
ytmotstånd 1% 0805 24ohm
ytmotstånd 1% 0805 270kohm
ytmotstånd 1% 0805 27ohm
ytmotstånd 1% 0805 330ohm
ytmotstånd 1% 0805 33kohm
ytmotstånd 1% 0805 33ohm
ytmotstånd 1% 0805 390kohm
ytmotstånd 1% 0805 390ohm
ytmotstånd 1% 0805 39kohm
ytmotstånd 1% 0805 39ohm
ytmotstånd 1% 0805 3,9kohm
ytmotstånd 1% 0805 470kohm
ytmotstånd 1% 0805 560 kohm
ytmotstånd 1% 0805 56kohm
ytmotstånd 1% 0805 56ohm
ytmotstånd 1% 0805 5,6kohm
ytmotstånd 1% 0805 680kohm
ytmotstånd 1% 0805 68ohm
ytmotstånd 1% 0805 820kohm
ytmotstånd 1% 0805 82ohm
ytmotstånd 1% 0805 8,2kohm
CRB0805
ytmotstånd 1% 0805 0ohm
ytmotstånd 1% 0805 100ohm
ytmotstånd 1% 0805 10kohm
ytmotstånd 1% 0805 10ohm
ytmotstånd 1% 0805 11kohm
ytmotstånd 1% 0805 120kohm
ytmotstånd 1% 0805 150kohm
ytmotstånd 1% 0805 150ohm
ytmotstånd 1% 0805 15,8kohm
ytmotstånd 1% 0805 160kohm
ytmotstånd 1% 0805 180kohm
ytmotstånd 1% 0805 18kohm
ytmotstånd 1% 0805 18,7kohm
ytmotstånd 1% 0805 1,2 kohm
ytmotstånd 1% 0805 1,3kohm
ytmotstånd 1% 0805 1,5kohm
ytmotstånd 1% 0805 1,8kohm
ytmotstånd 1% 0805 1ohm
ytmotstånd 1% 0805 1,5ohm
ytmotstånd 1% 0805 1,8ohm
ytmotstånd 1% 0805 220kohm
ytmotstånd 1% 0805 220ohm
ytmotstånd 1% 0805 22ohm
ytmotstånd 1% 0805 240ohm
ytmotstånd 1% 0805 24kohm
ytmotstånd 1% 0805 270ohm
ytmotstånd 1% 0805 27kohm
ytmotstånd 1% 0805 2kohm
ytmotstånd 1% 0805 2,2kohm
ytmotstånd 1% 0805 2,4kohm
ytmotstånd 1% 0805 2,7kohm
ytmotstånd 1% 0805 30,1 kohm
ytmotstånd 1% 0805 330kohm
ytmotstånd 1% 0805 3,3kohm
ytmotstånd 1% 0805 3,6kohm
ytmotstånd 1% 0805 470ohm
ytmotstånd 1% 0805 47kohm
ytmotstånd 1% 0805 47ohm
ytmotstånd 1% 0805 4,7kohm
ytmotstånd 1% 0805 560ohm
ytmotstånd 1% 0805 680ohm
ytmotstånd 1% 0805 68kohm
ytmotstånd 1% 0805 6,8kohm
ytmotstånd 1% 0805 7,5kohm
ytmotstånd 1% 0805 820ohm
ytmotstånd 1% 0805 82kohm
ytmotstånd 1% 0805 91kohm
ytmotstånd 1% 0805 9,1kohm
Beställningsvara, leveranstid vanligtvis 7-14 dagar
Produktinformation
  • Leveransstatus Beställningsvara, leveranstid vanligtvis 7-14 dagar
  • Produktväg Startsida elektroniska-komponentermotstånd ytmotstånd 1% 0805 1,8kohm
  • Produktkategori Motstånd
  • SKU CRB0805-1K8
  • N/A
    • Svarsfamilj Yttermotstånd 0805 1% (CRB080)
  • Ytterligare information
    • Motståndstyp Ytanslutning
  • Elektroniska egenskaper
    • Motstånd 1800
    • Tolerans ±1 %