SKU#: 452-500MA
Pintaliitossulake 500mA hidas
Mängdrabatt
Omedelbart tillgänglig
Produktbeskrivning
Tekniska data
Långsam ytanslutningssäkring.
Leverans i förpackningar om 5 st (priser per styck).
Beställningskod:
452-500MA
Spänningshållfasthet:
125 Vac
Brytförmåga:
50 A 125 Vac / dc
Godkännanden:
UL, CSA
Mått (BxLxH):
6,1x2,6x2,6 mm
Löddningstemperatur:
260° max. (10 s)
Strömvärde:
500 mA långsam (T)